Mystery Boxy - pakiety i koszulki niespodzianki!

Mystery Box

Koszulkowy Mystery Box

Koszulkowy Mystery Box
Koszulkowy Mystery Box

MYSTERY BOX, czyli pudełko niespodzianka z tajemniczą zawartością, która na pewno Cię zaskoczy. Do wyboru dwie kategorie Patriotyczne oraz Rozrywkowe.

Każda paka zawiera  koszulkę z naszych dotychczasowych biegów, wykonaną w 100% z lekkiego, termoaktywnego materiału poliestrowego. Wzór jednak pozostaje tajemnicą!  Zaufaj przeznaczeniu i zamów MYSTERY BOX!

Na zdjęciach przykładowe koszulki, które możecie znaleźć w swojej paczce niespodziance! Produkty dobierane są losowo. Pamiętajcie, że nasza oferta jest bardzo limitowana, dostępnych jest tylko kilkadziesiąt paczek! Zdjęcia są przykładem co może znajdować się w paczce, nie stanowi oferty handlowej. 

UWAGA! Produkty dostarczane w MYSTERY PACZKACH nie podlegają wymianie!

Cena: 29,99 zł

Medalowy Mystery Box

Medalowy Mystery Box
Medalowy Mystery Box

Zapraszamy na bieg Niespodziankę!

MYSTERY BOX, czyli pudełko niespodzianka z tajemniczą zawartością, która na pewno Cię zaskoczy. Do wyboru dwie kategorie Patriotyczne oraz Rozrywkowe. Każda paka zawiera jeden medal z naszych dotychczasowych biegów. Zawartość jednak pozostaje tajemnicą!  Nigdy nie wiesz jakie wyzwanie dostaniesz ;) Zaufaj przeznaczeniu i zamów MYSTERY BOX!

Na zdjęciach przykładowe medale, które możecie znaleźć w swojej paczce niespodziance! Produkty dobierane są losowo. Pamiętajcie, że nasza oferta jest bardzo limitowana, dostępnych jest tylko kilkadziesiąt paczek! Zdjęcia są przykładem co może znajdować się w paczce, nie stanowi oferty handlowej. 

UWAGA! Produkty dostarczane w MYSTERY PACZKACH nie podlegają wymianie!

Cena: 14,99 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium