O co biega?

Na czym polegają wirtualne biegi i wyzwania sportowe?

Nasze biegi i wyzwania sportowe mają formułę wirtualną i organizujemy je na zasadach koleżeńskich. Oznacza to, że sami decydujecie o miejscu startu biegu, dystansie oraz w jakim towarzystwie będzie ukończony. W wirtualnych biegach i wyzwaniach sportowych najważniejsza jest idea i chęć pomocy.

  1. W wirtualnych biegach biorą udział osoby, które się zarejestrowały i wniosły opłaty startowe.
  2. Do wyboru zazwyczaj są dwa rodzaje pakietów. Pakiety podstawowe: bez koszulki – tańsze, oraz pakiety z koszulką - droższe. Do każdego pakietu możecie dokupić kubek, ale jest to opcja dodatkowa. 
  3. Biegi mają charakter pomocowy. Oznacza to, że dochód z zakupionych pakietów startowych trafia na konto Fundacji Coś Dobrego na statutowe działania pomocowe. O Fundacji możesz poczytać TU. O działaniach aktualnie realizowanych przez Fundację możecie poczytać na naszym blogu TU.
  4. W karcie każdego biegu opisujemy, kiedy otrzymasz swój pakiet startowy. 
  5. Zawsze staramy się zaproponować Wam sportowe zadanie do wykonania i dystans biegu. Możesz wykorzystać naszą propozycję lub przygotować swój plan wykonania zadania.
  6. Bieg to termin umowny. Zadanie możesz zrealizować: biegnąc, jeżdżąc na rowerze (także stacjonarnym), na rolkach, spacerując, chodząc z kijami lub w jakikolwiek inny sposób angażujący siłę Twoich mięśni. 

W wirtualnych biegach liczy się cel pomocowy, dobra zabawa i codzienna motywacja do aktywnego spędzania czasu. 

 

KONTAKT

e-mail: kontakt@wirtualnebiegi.pl

tel: 881 200 110

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium