Prezenty dla domów dziecka! 0
22.jpg

Kolejna cześć prezentów od Was powędrowała do domów dziecka!

Za chwilę odpalamy zbiórkę na pomagam.pl na prezenty mikołajkowe i pod choinkowe dla dzieciaków z poniższych placówek, tymczasem ślemy Wam podziękowania i miłość z małych serc! Opadnięte szczęki na widok prezentów - bezcenne.

czytaj całość »
Dej laptopy na kłopoty 0
20.jpg

Jak wiecie, od poniedziałku wszystkie dzieciaki w wieku szkolnym zaczynają naukę zdalną. Chcemy pomóc tym, którzy lada dzień mogą zostać odcięci od możliwości nauki: dzieciakom z rodzin w trudnej sytuacji materialnej, z Domów Dziecka a także Domów Samotnej Matki. Rozpoczynamy zbiórkę sprzętu, który będzie służył dzieciakom podczas nauki zdalnej: laptopy, tablety, smartfony.

czytaj całość »
Na co poszła Wasza kasa? Akcja biegaczy dla dzieciaków z oddziału psychiatrycznego. 0
10.jpg

Kiedy mówią „oddział psychiatryczny” nie kojarzysz go z dziećmi. Myślisz, że nie jest to miejsce dla nich. A jednak, jak w każdym szpitalu, jest ich tam dużo. O wiele za dużo.

Kolejny raz dzięki Waszej pomocy, a właściwie, dzięki Waszej kasie, mogliśmy zrobić #CośDobrego. Zamknięcie szpitali i ograniczenia dla odwiedzających szybko zwróciły naszą uwagę. Pomyśleliśmy, że właśnie w tym kierunku skierujemy naszą – Waszą pomoc.

czytaj całość »
Pierwsza wysyłka masek do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach 0
4.jpg

2 kwietnia 2020 roku to dla nas ważna data. Dzisiaj możemy poczuć namacalne efekty naszej pracy, która wykonaliśmy przez ostatnie dni. Do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach pędzi paczka z 500 sztukami masek wielorazowego użytku, które trafią na oddział zakaźny. Nie spodziewaliśmy się, że uda się je sfinansować i uszyć w kilka dni. A jednak :)

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium