Regulamin I Wirtualnego Biegu Pamięci Powstańców Warszawskich

ORGANIZATOR

Organizatorem I Wirtualnego Biegu Pamięci Powstańców Warszawskich jest społeczność biegaczy skupiona wokół satyrycznego fanpage na portalu Facebook https://www.facebook.com/wkurwbiegowy/ , oraz portal www.biegoholizm.pl. Od strony administracyjnej i finansowej bieg obsługuje firma Karolina Banasik RRC, ul. Tadeusza Kościuszki 11/218, 25-310 Kielce, NIP 6572427085, właściciel marki www.rebelrunners.pl

CELE IMPREZY

 1. Promocja biegania i integracja środowiska biegaczy w Polsce.
 2. Upamiętnienie powstańców warszawskich.
 3. Pomoc materialna i promocja pomocy materialnej powstańcom.
 4. Promocja nowoczesnego patriotyzmu, opartego o miłość do naszego dziedzictwa, ale też nowoczesność, otwartość na świat i szacunek do drugiego człowieka.

WARUNKI UCZESTNICTWA

W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonały rejestracji i wniosły opłatę startową. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w biegu pod opieką osób dorosłych. Zgłoszenia osób niepełnoletnich mogą się odbywać tylko przez ich opiekunów/osoby dorosłe.

ZASADY BIEGU

 1. Bieg ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty). Bieg nie jest biegiem masowym.
 2. Bieg ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu punktu poniżej.
 3. Bieg odbędzie się 1 sierpnia 2019 roku, w dniu rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Dla osób, które z różnych względów nie mogą pobiec tego dnia ramy czasowe biegu są rozszerzone od 31 lipca do 4 sierpnia 2019 roku.
 4. Biegacze zobowiązują się przebyć symboliczny dystans co najmniej 1944 metrów. Oczywiście można więcej. Dystans można przebyć biegiem, truchtem, marszem, przodem, tyłem, bokiem, turlając się, pełzając lub podskakując.
 5. Nie zakłada się pomiaru czasu przez organizatora, ani limitu czasu. Każdy dokonuje pomiarów za pomocą swoich urządzeń/aplikacji.
 6. Po ukończeniu biegu uczestnicy proszeni są o przesłanie zdjęć/screenów ze swoimi wynikami na adres: kontakt@wirtualnebiegi.pl
 7. Organizator prosi także o przesłanie zdjęć z Waszych biegów z pamiątkowymi numerami startowymi. Chcemy zrobić z nich galerię i przesłać do Związku Powstańców Warszawskich, jako pamiątkę.

ZGŁOSZENIA, PAKIETY, OPŁATY

 1. Zgłoszenia do biegu odbywały się będą poprzez wykupienie pakietu na stronie: http://wirtualnebiegi.shoplo.com/ do dnia 3 sierpnia 2019 roku, do godziny 23.59 włącznie. Opłaty przyjmowane są do 3 sierpnia, do godziny 23.59. Pakiety nieopłacone do tego czasu uznaje się za niewykupione i nie będą zrealizowane.
 2. Uczestnik wybiera jeden z 2 dostępnych pakietów.
 3. Pakiet podstawowy, który zawiera formatkę numeru startowego do pobrania, oraz medal w cenie 35 zł
 4. Pakiet rozszerzony, który zawiera formatkę numeru startowego do pobrania, medal oraz okolicznościową koszulkę termoaktywną w cenie: 89 zł do 24 lipca 2019 r., oraz 95 zł od 25 lipca 2019 r.  
 5. Istnieje możliwość zakupu dowolnej liczby pakietów jednorazowo. Pakiety nie podlegają wymianie ani zwrotowi.
 6. Metodę płatności za pakiet, formę dostawy pakietu wybiera uczestnik. Możliwe są 4 metody dostawy: Pocztą Polską (cena 9 zł), paczkomatem In-Post (cena 14 zł), Kurierem In-Post (cena 15 zł), oraz darmowy odbiór osobisty w Kielcach. Koszt dostawy w Europie to 23 lub 24 zł, zależy od kraju.
 7. Sposób realizacji transakcji na stronie reguluje Regulamin Sklepu, dostępny pod linkiem: http://wirtualnebiegi.shoplo.com/strona/regulamin_sklepu

PRZEZNACZENIE OPŁATY

Opłata za pakiet podstawowy po odjęciu podatków podzielona zostanie na 3 mniej więcej równe części.

 1. Część pierwsza pokryje koszty projektów i produkcji medali.
 2. Cześć druga pokryje koszty administracyjne, takie jak reklama, koszty pracy i materiałów, inne koszty organizacyjne, etc.
 3. Część trzecia zostanie przelana na konto Związku Powstańców Warszawskich, jako darowizna na pomoc socjalną powstańcom.
 4. Dodatkowo 10% z wartości każdej koszulki (pakiet rozszerzony) także zostanie dodane do kwoty darowizny.

PROCES REJESTRACJI

 1. Wybierasz pakiet,
 2. Dokonujesz zakupu przez stronę,
 3. Opłacasz pakiet (PAYPALem lub przelewem tradycyjnym /niebawem uruchomimy przelewy elektroniczne/).
 4. Otrzymujesz maila z potwierdzeniem zamówienia i numerem startowym. Jeżeli wykupiłeś więcej pakietów, dostaniesz jeszcze jednego maila z numerami dla wszystkich pakietów.
 5. I gotowe :)

NUMER KONTA

Jeżeli jako metodę płatności wybrałaś/wybrałeś przelew tradycyjny dokonaj przelewu na kwotę zamówienia na:

rachunek Nr: 21 1140 2004 0000 3502 7586 0465

tytuł przelewu: Twój Nr startowy, który otrzymasz w mailu.

Odbiorca: Karolina Banasik RRC

ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA

 1. Organizator zobowiązuje się dostarczyć uczestnikom po wykupieniu pakietu linka do wzoru okolicznościowego numeru startowego do pobrania.
 2. Organizator zobowiązuje się w terminie 30 dni od daty zakończenia biegu do dostarczenia wykupionych przez uczestników pakietów, pod podane przez nich adresy wysyłki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium