II Bieg Konstytucji 3 maja - pakiet podstawowy (medal, kubek)

konstytucja - medal sklep
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 19,00 zł 33,00 zł 19.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

OUTLET MEDALOWO BIEGOWY

To miejsce gdzie możesz jeszcze powalczyć o medale biegów, które już się zakończyły.
Co należy zrobić? Wszystko to napisaliśmy poniżej, terminy oczywiście są nieaktualne, ale wszystko inne jak najbardziej. Powodzenia!
WYSYŁKA MEDALI Z OUTLETU MEDALOWO BIEGOWEGO W CIĄGU 72 GODZIN!!!

II BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA
wirtualny bieg trwa od 1 do 31 Maja 2021 roku

To pierwszy bieg z Majówkowej Triady Wirtualnych Biegów (pozostałe to Bieg Flagi oraz Bieg 1 Maja).

W 1791 roku uchwalono drugą po Korsykańskiej konstytucję w nowożytnej Europie, a na świecie trzecią po amerykańskiej. Konstytucja ta została uchwalona przez Sejm Czteroletni, który został zwołany w październiku 1788.

II Wirtualny Bieg Konstytucji 3 Maja to fantastyczny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. To wydarzenie, mimo iż nazywamy je BIEGIEM, nie musi wcale biegiem być. Bieg Konstytucji 3 maja można pokonać dowolnym sposobem. Ważne aby była to aktywność wykonywana za pomocą siły Waszych mięśni.

W nagrodę otrzymujecie cudowny medal, piękna koszulkę z elementami wielkiego obrazu Jana Matejki oraz jako dodatkowy wybr (nieobowiązkowy) kubek.

CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, w którym sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami, to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie. Wy decydujecie gdzie będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.

Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych

Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?


Konstytucja 3 Maja została uchwalona w 1791 roku czyli należy pokonać:

1791 metrów biegiem, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.
lub
1,791 km biegiem
, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.
lub
17,91 km (za jednym razem lub na raty - może być w ciągu całego miesiąca) biegiem, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.
lub
179 km (za jednym razem lub na raty - może być w ciągu całego miesiąca) biegiem, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.

Albo jakąkolwiek inną odległość odpowiednią Waszemu przygotowaniu fizycznemu. Ważne abyście dobrze się czuli i mieli z tego przyjemność.PAKIET STARTOWY


W podstawowym pakiecie startowym
znajdziecie cudowny medal oraz (dodatkowy wybór) piękny kubek.

W rozszerzonym pakiecie startowym znajdziecie cudowny medal, piękną biegową koszulkę z motywem obrazu Jana Matejki oraz (dodatkowy wybór) cudny kubek.

WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:

- do 12 kwietnia - wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia

- po 12 kwietnia - wysyłka nastąpi w ciągu 21 dni roboczych (duże prawdopodobieństwo nie otrzymania pakietu przed 2 maja)


JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #Konstytucja wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl