II Bieg z Flagą - pakiet podstawowy- medal

flaga - medal sklep
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 19,00 zł 33,00 zł 19.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

OUTLET MEDALOWO BIEGOWY

To miejsce gdzie możesz jeszcze powalczyć o medale biegów, które już się zakończyły.
Co należy zrobić? Wszystko to napisaliśmy poniżej, terminy oczywiście są nieaktualne, ale wszystko inne jak najbardziej. Powodzenia!
WYSYŁKA MEDALI Z OUTLETU MEDALOWO BIEGOWEGO W CIĄGU 72 GODZIN!!!
II BIEG FLAGI

wirtualny bieg trwa od 2 do 31 Maja 2021 roku.

To DRUGI bieg z Majówkowej Triady Wirtualnych Biegów (pozostałe to Bieg 3 Maja oraz Bieg 1 Maja).


Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to młode polskie święto, które zasługuje na wyjątkową oprawę. Wybór dnia 2 maja nie był przypadkowy. W pierwszych dniach maja Polakom towarzyszą refleksje o historii Polski, ponadto tego dnia obchodzimy także Dzień Polonii i Polaków za Granicą. To, co łączy Polaków na całym świecie, to nie tylko język, ale także przywiązanie i szacunek do symboli narodowych. Tym razem nie może być inaczej. Cała Polska na biało-czerwono.

II Wirtualny Bieg z Flagą to fantastyczny pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu. To wydarzenie, mimo iż nazywamy je BIEGIEM, nie musi wcale biegiem być. Bieg Flagi można pokonać dowolnym sposobem. Ważne aby była to aktywność wykonywana za pomocą siły Waszych mięśni.

W nagrodę otrzymujecie cudowny medal, wyjątkową termoaktywną koszulkę oraz jako dodatkowy wybór (nieobowiązkowy) kubek.

Uwaga!

Po raz pierwszy w pakietach startowych dostępny także piękny biało-czerwony komin, który jest znakomitym uzupełnieniem zestawu.


CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. To Wy sami wybieracie termin biegu, ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów, patrz poniżej), wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie. Wasz bieg może odbyć się w każdym miejscu na świecie. Wy decydujecie gdzie będzie start oraz gdzie znajdzie się meta.

To, co łączy wszystkich uczestników biegu, to cel pomocowy, ponieważ 100% dochodu przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na charytatywne cele statutowe. Dzięki tym kwotom możemy realizować pomoc skierowaną do dzieci, które tej pomocy potrzebują, na przykład w szpitalach psychiatrycznych, domach samotnej matki, czy domach dziecka. Wybierając Wirtualne Biegi nie tylko rzucasz sobie wyzwanie, ale także pomagasz innym. A co może być piękniejszego niż łączenie pasji do sportu z pomaganiem?


Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal, koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych

Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :) Możecie pokazać swoje zdjęcia w wydarzeniu na FB Wirtualny Bieg z Flagą, o tu: https://www.facebook.com/event...

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?

Przed Wami sportowe zadanie, wybierz dystans odpowiadający Twoim możliwościom i doświadczeniu, albo ustal swój motywacyjny cel:

2 km biegiem, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.

12 km, biegiem, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.

20 km (za jednym razem lub na raty - może być do końca miesiąca) biegiem, marszem, z kijkami, na rowerze, na rolkach itd.

120 km łącznego dystansu w czasie trwania wydarzenia (2.05-31.05.)

Albo wybierz dystans odpowiedni Waszemu przygotowaniu fizycznemu.

Ważne abyście dobrze się czuli i mieli z tego przyjemność.
PAKIET STARTOWY


W podstawowym pakiecie startowym znajdziecie cudowny medal oraz (dodatkowy wybór) piękny kubek.

W rozszerzonym pakiecie startowym znajdziecie cudowny medal, piękną biegową koszulkę oraz (dodatkowy wybór) cudny kubek.

UWAGA! Do każdego pakietu startowego możecie zamówić także piękny biało-czerwony komin.


WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:


- do 12 kwietnia - wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia

- po 12 kwietnia - wysyłka nastąpi w ciągu 21 dni roboczych (duże prawdopodobieństwo nie otrzymania pakietu przed 2 maja)JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?


Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #BIEGzFLAGĄ wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.


NUMER STARTOWY można pobrać tu: 
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na jej cele statutowe.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl