Bieg Kolorowych Skarpet - pakiet podstawowy (medal + kubek)

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

OUTLET MEDALOWO BIEGOWY

To miejsce gdzie możesz jeszcze powalczyć o medale biegów, które już się zakończyły.
Co należy zrobić? Wszystko to napisaliśmy poniżej, terminy oczywiście są nieaktualne, ale wszystko inne jak najbardziej. Powodzenia!
WYSYŁKA MEDALI Z OUTLETU MEDALOWO BIEGOWEGO W CIĄGU 72 GODZIN!!!BIEG KOLOROWYCH SKARPET
21 marca 2021
(bieg trwa od 15 do 26 marca)

Wrzucamy 21 bieg!


Wirtualny Bieg Kolorowych Skarpet na rzecz osób z zespołem Downa. 21 marca to Światowy Dzień Osób z zespołem Downa, czyli niezwykle pogodnych i przesympatycznych osób, które jednak w zdecydowanej większości potrzebują pomocy w normalnym życiu.

Czym jest zespół Downa?

Jest wadą genetyczną spowodowaną dodatkowym chromosomem na 21 parze. Generalnie to lubimy gratisy, prawda? Tutaj niekoniecznie. Bardzo często w zespole pierwsze skrzypce grają wady towarzyszące niepełnosprawności umysłowej: wada serca, słuchu, wzroku,  padaczka, wiotkość mięśni i stawów, nadwrażliwości, obniżona odporność... jest tego cała litania.

Zróbmy to razem! Mamy realny wpływ na to, by pomóc tym osobom chociażby wspierając finansowo i mentalnie, a sobie przy okazji zrobić dobrze poprzez spalenie kilkunastu/dziesięciu/set kalorii.

Skąd pomysł ?

Jesteśmy mocno związani z wieloma akcjami charytatywnymi, ale szczególnie nam bliska jest #ZŁOTYNAKILOMETR o której można poczytać TUTAJ, to dzięki Księżniczce Hani poznaliśmy tak naprawdę problemy codziennego życia osób z Zespołem Downa.

Widzimy też, że dzięki temu, że Wy lubicie biegać, a my lubimy robić aby Wam biegało się dobrze i wspólnie, ładnie możemy pomóc to robimy to! Pomoc tym razem trafi poprzez Fundację Coś Dobrego do osób z Zespołem Downa i na 100% będzie wykorzystana prawidłowo, z uśmiechem na ustach.

Dlaczego różne skarpety?

World Down Syndrome Day to święto, które obchodzone jest na całym świecie z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Data wiąże się z istotą  zaburzenia – trisomią 21 chromosomu. Poza tym 21 marca do początek wiosny, symbolizujący też nowe życie. Znakiem solidarności z chorymi od kilku lat jest włożenie tego dnia dwóch różnych skarpetek – najlepiej w wesołych kolorach. Skarpetki nie do pary mają symbolizować niedopasowanie społeczne i genotypowe. Wesołe kolory z kolei są symbolem tolerancji.

CO NALEŻY ZROBIĆ ?

Po pierwsze i najważniejsze - zrobić to w dwóch różnych kolorowych skarpetach. Od tego nie ma odstępstwa :)

Uznajemy, że liczbą kluczem będzie 21, w związku z tym należy wykonać (można wybrać tylko jedno zadanie):

- pokonać przynajmniej 21 metrów, ale tyłem :)
- pokonać 2100 metrów (2,1 km) - truchcikiem, biegiem, spacerem, z kijkami
- pokonać to co wyżej, ale x 2,1 czyli = 4,41 km - truchcikiem, biegiem, spacerem, z kijkami
- pokonać to co wyżej, ale x 5 czyli = 10,5 km - truchcikiem, biegiem, spacerem, z kijkami, rowerem
- pokonać 21 km - truchcikiem, biegiem, spacerem, z kijkami, rowerem
- pokonać każdą dowolną odległość jaką tylko dacie radę, każdym dowolnym sposobem z wykorzystaniem własnych mięśni


CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?
Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna. Wirtualny czyli taki, w którym sami wybieracie termin biegu, sami ustalacie jego długość (choć wskazujemy zawsze minimalne ilości kilometrów), sami wybieracie towarzystwo w jakim pobiegniecie, a jak lubicie biegać sami to też oczywiście tak można. Wirtualny bieg to bieg, który może odbyć się w każdym miejscu na świecie, Wy decydujecie gdzie będzie start oraz gdzie znajdzie się meta. Podsumowując - to Wy decydujecie o wszystkim, a w nagrodę od nas otrzymujecie medal koszulkę i inne rzeczy, które wybierzecie w ramach Waszych pakietów startowych.


Jeśli ukończycie swój bieg to podeślijcie nam swoje zdjęcie z numerem startowym, medalem, koszulką na adres kontakt@wirtualnebiegi.pl - lubimy bardzo zwariowane i oryginalne zdjęcia :)

PAKIET STARTOWY


W podstawowym pakiecie startowym
znajdziecie cudowny, kolorowy, skarpetkowy medal oraz (dodatkowy wybór) piękny kubek.

W rozszerzonym pakiecie startowym znajdziecie cudowny, kolorowy, skarpetkowy medal, piękną biegową, równie kolorową co medal koszulkę oraz (dodatkowy wybór) cudny kubek.

WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:
- do 15 lutego
- wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia
- po 15 lutego - wysyłka nastąpi po rozpoczęciu wydarzenia, w okresie około 21 dni roboczych od złożenia zamówienia.

JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?
Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #KoloroweSkarpetki wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.

NUMER STARTOWY można pobrać tu: KLIKNIJ I POBIERZ
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.

100% dochodu tego wydarzenia wędruje do Fundacji Coś Dobrego.

Pięniądze z wielką chęcią wydamy na pomoc osobom z Zespołem Downa.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl