Bieg 1 Maja - pakiet podstawowy

Dostępność: średnia ilość
Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

OUTLET MEDALOWO BIEGOWY

To miejsce gdzie możesz jeszcze powalczyć o medale biegów, które już się zakończyły.
Co należy zrobić? Wszystko to napisaliśmy poniżej, terminy oczywiście są nieaktualne, ale wszystko inne jak najbardziej. Powodzenia!
WYSYŁKA MEDALI Z OUTLETU MEDALOWO BIEGOWEGO W CIĄGU 72 GODZIN!!!

Dostępny tylko wariant bez kubka i bez komina.

BIEG 1 MAJA
wirtualny bieg trwa od 1 do 31 Maja 2021 roku

To TRZECI bieg z Majówkowej Triady Wirtualnych Biegów (pozostałe to Bieg 3 Maja oraz Bieg z Flagą).


Święto Pracy, Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, czyli popularnie nazywane świętem 1 Maja, obchodzone jest od 1890 roku (także w Polsce). Święto wprowadziła w 1889 II Międzynarodówka dla upamiętnienia wydarzeń z pierwszych dni maja 1886 w Chicago podczas strajku będącego częścią ogólnokrajowej kampanii na rzecz wprowadzenia 8-godzinnego dnia pracy.


W Polsce jest świętem państwowym i dniem wolnym od pracy od 1950 roku.


A jeśli umiemy liczyć, albo łączyć fakty, to wiemy, że praca = kilometry, dystanse, pot i łzy. Jeśli dodamy do tego dzień wolny od pracy równanie pokaże przestrzeń do aktywnego spędzenia czasu. Jeżeli przy tym możemy pomagać, to czy może być lepszy pomysł na rozpoczęcie majówki.

Zapraszamy Was na wyjątkowy Bieg 1 Maja, który ma na celu:


- sportowe rozpoczęcie majówki,
- oddanie należnego szacunku do ludzi pracy krótko- i długodystansowych
- świetną zabawę pod hasłem „Bieganie naszym wspólnym dobrem”
- pomoc i przekazanie dochodu z biegu Fundacji Coś Dobrego, która wprowadzi nieco uśmiechu do domów dziecka, domu samotnej matki, a także na szpitalne oddziały dziecięce.

CO TO JEST BIEG WIRTUALNY?

Wirtualne bieganie to w 100% prawdziwy bieg lub inna aktywność fizyczna, w której sami wybieracie termin biegu, trasę i towarzystwo i realizujecie zadanie opisane w karcie biegu.
To, co łączy wszystkich uczestników biegu, to cel pomocowy, ponieważ 100% dochodu przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na charytatywne cele statutowe.

CO NALEŻY ZROBIĆ? ILE PRZEBIEC?

Przed Wami sportowe zadanie, wybierz dystans odpowiadający Twoim możliwościom i doświadczeniu, albo ustal swój motywacyjny cel przodownika biegu/spaceru/nordic walkingu lub innej aktywności zasilanej siłą własnych, sprawcowanych mięśni: 5 km albo 10 km, albo 20 km.

PAKIET STARTOWY

W pakietach startowych znajdziecie (dostępne warianty zamówień obok zdjęć poglądowych): medal, koszulkę, kubek, komin/chustę wielofunkcyjną.
Możesz zamówić sam medal lub dołączyć do zestawu dowolny gadżet.


WYSYŁKA PAKIETÓW

Dla pakietów zamówionych i opłaconych:

- do 12 kwietnia - wysyłka nastąpi przed rozpoczęciem wydarzenia

- po 12 kwietnia - wysyłka nastąpi w ciągu 21 dni roboczych (duże prawdopodobieństwo nie otrzymania pakietu przed 2 maja)


JAK UDOKUMENTOWAĆ UDZIAŁ W BIEGU?Najlepiej wrzucić na facebookowe wydarzenie zdjęcie z medalem, numerem startowym i uśmiechem. Oznaczyć hasztagami: #CośDobrego i #BIEG1MAJA wtedy zaliczamy. Zaliczamy też jeśli tego z różnych powodów nie zrobicie tak jak pisaliśmy wyżej - ufamy Wam i wierzymy.NUMER STARTOWY można pobrać tu: 
w białym polu wpisać należy swoją ulubioną liczbę lub imię.
100% dochodu przekazujemy Fundacji Coś Dobrego na charytatywne cele statutowe. Dzięki tym kwotom możemy realizować pomoc skierowaną do dzieci, które tej pomocy potrzebują, na przykład w szpitalach psychiatrycznych, domach samotnej matki, czy domach dziecka. Wybierając Wirtualne Biegi nie tylko rzucasz sobie wyzwanie, ale także pomagasz innym. A co może być piękniejszego niż łączenie pasji do sportu z pomaganiem?


Opinie o produkcie (0)

A może na dogrzanie, jeszcze jedno wyzwanie? Sprawdź poniżej co zamawiali inni!
Bieg Kupały 2023 - pakiet podstawowy
Bieg Kupały 2023 - pakiet podstawowy
49,00 zł 43,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium